single

Unikalne składanie druku, o którym nigdy nie myślałeś

Chcesz się wyróżnić z tłumu? Możesz podejmować wszelkiego rodzaju kreatywne decyzje projektowe - od obrazów, przez kolory, po wybór czcionki - ale prawdopodobnie nie myślałeś o tym, jak ogromny wpływ może mieć kreatywne składanie. Zapadające w pamięć techniki składania są niedrogim sposobem na wyróżnienie się na tle konkurencji i stworzenie trwałego wrażenia.

Przygotowując następną broszurę lub biuletyn, pamiętaj o kilku naprawdę fajnych zagięciach, które powinieneś rozważyć, aby nadać swoim wydrukom czynnik "wow". Pomyśl tylko, jak bardzo byłbyś podekscytowany, gdybyś otrzymał materiał promocyjny z flipbookiem w środku! Czytaj dalej, aby poznać kilka innych przyciągających wzrok zagięć, które spodobają się zarówno Tobie, jak i Twoim klientom.

Akordeon schodkowy

Akordeon schodkowy jest efektowną odmianą harmonijki. Dzięki niemu materiały drukowane wyglądają na zygzakowate, z różnymi sekcjami wystającymi z krawędzi w serii kroków. Dzięki temu broszura wygląda jakby miała strony, a każda część, która wyłania się z krawędzi może być ponumerowana lub podzielona na różne sekcje.

6-panelowy łam

Składanie 6-panelowe jest przydatną i innowacyjną odmianą klasycznego trifolda. Pozwala ona na złożenie dużych broszur do rozmiaru korespondencyjnego, więc kiedy broszura jest otwierana, nagle wydaje się dużo większa i wizualnie atrakcyjna dla czytelnika. Można w niej zmieścić wiele treści graficznych i przekazać czytelnikowi więcej informacji. Składanie 6-panelowe może zmniejszyć broszurę o długości 28 cali do długości 6 cali.

Zagięcie ostrygowe

Zagięcie ostrygowe jest skomplikowanym, ale estetycznie atrakcyjnym zagięciem, które świetnie sprawdza się w przypadku plakatów i innych dużych nośników. Gotowy produkt wygląda jak klasyczny gate fold, ale po otwarciu wewnętrzne panele rozszerzają się i wysuwają, odsłaniając wiele warstw, które zostały złożone wewnątrz. Te wewnętrzne panele mogą być również wypełnione wkładkami takimi jak wizytówki czy kupony.

Coupon Mailer

Mówiąc o kuponach, Coupon Mailer jest świetny dla produktów promocyjnych. Jest to prosta składana brama z wewnętrznymi panelami zawierającymi kupony, które można łatwo wyrwać. Twoi docelowi odbiorcy mogą otworzyć broszurę i odkryć miłą niespodziankę zawartą w środku.

Zamknięta brama

Zamknięta bramka jest odmianą klasycznej bramki (gdzie dwa panele składają się do siebie). W przypadku zamkniętej bramy, po złożeniu pierwszych dwóch paneli, można wykonać dodatkowe złożenie, zaczynając od środka. W ten sposób pozostałe panele zewnętrzne są składane jeszcze raz ku sobie.

Dzięki temu końcowy kawałek jest bardzo kompaktowy i ciekawie się rozkłada podczas czytania. Ze względu na swój kompaktowy rozmiar świetnie nadaje się również na pocztę. Możesz go użyć, aby odsłonić większą grafikę na wewnętrznej stronie lub mieć wiele stron z różną zawartością.

8-panelowy zwój

8-panelowy zwój jest unikalnym fałdem, który jest świetny do pakowania wiązki tekstu lub mniejszych grafik w broszurę. Składa się z 8 oddzielnych paneli, które są stale składane jeden w drugi, aby uzyskać kompaktowy wygląd. Czytelnik rozkłada każdy panel w trakcie przeglądania broszury. Są one również doskonałe do projektowania broszur promocyjnych.

Jak możemy pomóc

Firma Ironmark jest w czołówce firm produkujących potężne kampanie drukowane dla naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę, że druk jest znowu gorący i zoptymalizowaliśmy całą gamę usług poligraficznych, aby dopasować je do potrzeb Twojej firmy. Począwszy od produktów promocyjnych po druk wielkoformatowy, nasz zespół ekspertów jest zawsze gotowy do pomocy. Więc skontaktuj się z nami już dziś.