single

Co może zrobić automatyzacja prasy arkuszowej? 4 krótkie filmy

Niektóre prasy arkuszowe mają wiele talentów, więc czego możesz oczekiwać od swojej? Poświęć kilka minut na obejrzenie poniższych filmów, aby zobaczyć cztery sposoby, w jakie automatyzacja pras arkuszowych może zaoszczędzić czas i poprawić jakość.

Wideo 1: Jak produkować broszury z pełnym obramowaniem na prasie cyfrowej

Jak uzyskać wyraźny, całostronicowy spad przy produkcji broszur? Weź udział w tej pełnej wirtualnej wycieczce, aby zobaczyć, jak działa automatyzacja prasy w akcji. W ciągu nieco ponad trzech minut dowiesz się, jak automatyzacja wspiera to dochodowe i popularne zastosowanie.

Obejrzyj pracę, która wykorzystuje:

    Zarówno cięższe okładki, jak i strony główne o dużej gramaturze Pojedynczy plik gotowy do druku Wstępnie zadrukowane wkładki w dowolnym momencie

Obserwuj cały proces przesyłania zadania do kolejki zamówień DFE. Śledź ekran, gdy operator przechodzi przez proste kroki, aby nałożyć, wybrać rozmiar arkusza, ustawić orientację, dokonać wyboru mediów oraz dodać składanie i przycinanie. Wstępnie zadrukowane okładki mogą być ładowane przez inserter, podczas gdy elastyczny przepływ pracy wprowadza je na wcześniejszym etapie pracy. Ta modularność daje większą kontrolę i elastyczność w łańcuchu wykańczania. Opcje wykończeniowe dla broszur w linii produkcyjnej dotrzymują kroku prasom cyfrowym, więc jest mniej spowolnień i przerw w pracy.

Wideo 2: Jak automatyzacja poprawia wyniki transferu obrazu na prasie cyfrowej

Ile czasu Twój zespół spędził na ręcznym sprawdzaniu pracy i wstrzymywaniu produkcji, aby wyłapać błędy i upewnić się, że praca jest prawidłowa? Kiedyś była to jedyna opcja, ale teraz automatyzacja nadrobiła ten problem.

Automatyzacja ułatwia pracę z ciężkimi lub specjalistycznymi mediami. Obejrzyj film, aby dowiedzieć się, co jest potrzebne do prawidłowego drukowania takich materiałów, ponieważ wbudowane funkcje zmniejszają ilość pracy wykonywanej ręcznie, a automatyzacja prasy eliminuje subiektywność operatora w podejmowaniu decyzji dotyczących jakości obrazu. Narzędzie do transferu obrazu skanuje i odczytuje fragmenty różnych obciążeń i automatycznie decyduje, które z nich oferują najlepszą jakość. Aby to zrobić, wystarczy kilka stron i kilka minut. Film prowadzi Cię przez to proste, ale potężne narzędzie w około dwie i pół minuty.

Wideo 3: Jak używać narzędzi automatyzacji do zarządzania biblioteką materiałów prasowych

Ustawianie nowych zapasów i zarządzanie biblioteką zapasów może być ciągłym obciążeniem. Im więcej klientów i pracy, tym trudniej jest nadążyć. Z pomocą ponownie przychodzi automatyzacja druku. Narzędzia do automatyzacji pozwalają operatorom skonfigurować bibliotekę, a następnie po prostu wybrać materiał, a prasa zostanie zoptymalizowana prawidłowo dla tego materiału za każdym razem, gdy zostanie użyta. Zgadywanie odchodzi w niepamięć.

Wystarczy kilka minut, aby obejrzeć film i przekonać się, jak łatwe jest dodawanie niestandardowych materiałów do listy mediów. Śledź, jak operator prowadzi Cię przez przykład. Konfiguracja nowych materiałów obejmuje atrybuty według rozmiaru, gramatury, powłoki i inne. Katalog papieru w drukarce DFE jest automatycznie aktualizowany.

Gdy operatorzy prawidłowo wprowadzą materiał przy pierwszym użyciu, minimalizuje to konieczność wprowadzania ustawień przy kolejnych cyklach produkcyjnych. Operator może wywołać materiał z nazwy bez konieczności ponownego definiowania wszystkich atrybutów. Stany i aktualizacje zapasów są automatycznie przekazywane pomiędzy interfejsem DFE a menedżerem biblioteki zapasów. Przyczynia się to do stałego czasu sprawności.

Film 4: Jak zautomatyzować wyrównywanie obrazu do nośnika

Ten film wyjaśnia, w jaki sposób zautomatyzować dopasowanie obrazu do nośnika za pomocą matrycy o pełnej szerokości. Jest to doskonały przykład godnej uwagi automatyzacji wbudowanej w arkuszową maszynę cyfrową. To narzędzie pomaga zaoszczędzić czas potrzebny na przygotowanie maszyny i przekazać go z powrotem do produkcji. Narzędzie do wyrównywania obrazu do nośnika i matryca o pełnej szerokości eliminują czasochłonne, ręczne zgadywanie z procesu rejestracji. Wizytówki, prace wielostronicowe i broszury z krzyżami są drukowane idealnie wyrównane i gotowe do wykończenia. Obejrzyj rzeczywistą prezentację narzędzia, aby docenić, jak proste może być to zadanie.

    Zobacz, jak tworzyć nowe profile wyrównania za pomocą DFE Poznaj wskazówki dotyczące nazewnictwa profili w celu lepszego zarządzania i łatwiejszego odwoływania się do nich Obserwuj postęp automatycznego osiowania w czasie rzeczywistym, włączając w to drukowanie arkuszy testowych.

Wszystko to i jeszcze więcej w filmie trwającym mniej niż trzy i pół minuty. W rzeczywistości, możesz obejrzeć wszystkie cztery filmy dotyczące automatyzacji pras w czasie krótszym niż 12 minut. Kto nie ma na to czasu? A jeśli chcesz kontynuować naukę, pobierz ten przewodnik: "The automation of craft. Rzemiosło automatyzacji", aby dowiedzieć się, jak rzemiosło i automatyzacja współistnieją w druku cyfrowym.