single

7 narzędzi do zarządzania wydarzeniami, które kochamy

Jeśli zarządzanie szczegółami Twojego kolejnego wydarzenia doprowadza Cię do szału, nie jesteś sam. Arkusze kalkulacyjne, listy kontrolne i karteczki post-it kiedyś wystarczyły, aby nadążyć, ale coraz więcej profesjonalistów zwraca się do narzędzi do zarządzania wydarzeniami, aby utrzymać ich planowanie zarówno zorganizowane, jak i komunikowane.

Narzędzia do zarządzania wydarzeniami są świetnym rozwiązaniem do prawidłowego planowania wydarzeń, które zwiększą frekwencję, pomogą Twojej marce się wyróżnić i sprawią, że działania będą przebiegać bez zakłóceń.

Oto 7 narzędzi do zarządzania wydarzeniami, które sprawią, że nie będziesz chciał wyrywać sobie włosów z głowy.

Event Rebels

Event Rebels to doskonałe rozwiązanie do planowania targów, wystaw i innych wydarzeń firmowych. To, co naprawdę wyróżnia to oprogramowanie, to jego najwyższej klasy platforma rejestracji online. Goście mogą łatwo zarejestrować się online, co pozwala śledzić frekwencję i odpowiednio się przygotować.

Nadaje się do wszystkich rodzajów wydarzeń - od małych pokazów z kilkuset uczestnikami do dużych konferencji dla tysięcy osób. Event Rebels jest również w świetnej cenie z niskimi opłatami za konfigurację i przystępnymi opłatami za wstępną rejestrację.

CVENT

Cvent to internetowa platforma oprogramowania do planowania wydarzeń, konferencji i spotkań, zlokalizowana w Wirginii. Cvent stara się przekształcić sposób prowadzenia spotkań i wydarzeń poprzez włączenie technologii w wyjątkowo pomocne sposoby. Oprogramowanie oferuje zarządzanie wydarzeniami, rejestrację online, e-mail marketing i wybór miejsca, wśród innych przydatnych narzędzi.

Cvent skupia się na całym łańcuchu wartości zarządzania wydarzeniami, integrując się nawet z hotelarzami, aby znacznie ułatwić realizację planów zakwaterowania.

ENABLEDWARE

Enabledware to zaawansowana platforma planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP). Automatyzuje pracę wykonywaną przez konsultantów, obniżając tym samym koszty konfiguracji ERP nawet o 75%. Pomyśl o tym - 75%!

Jest to świetne rozwiązanie do zarządzania wydarzeniami, ponieważ posiada możliwości planowania i dystrybucji zasobów, których można oczekiwać od wysokiej klasy narzędzia do zarządzania. Enableware dostarcza również system, który firmy mogą wykorzystać do uaktualnienia swoich starszych systemów do aktualnych i trendowych platform ERP.

PLANNING POD

Planning Pod to oprogramowanie do zarządzania wydarzeniami, które oferuje mnóstwo wspaniałych funkcji, takich jak rejestracja i RSVP, aranżacje miejsc i plany pięter, wysoce intuicyjne listy gości i możliwość szybkiego projektowania stron internetowych wydarzeń.

Dzięki Planning Pod Twoi goście mogą zameldować się online, a Ty możesz przeglądać / edytować ich informacje o zamówieniach i biletach. Chcesz wiedzieć, co jest najlepsze? Jest zoptymalizowany dla wielu urządzeń, takich jak tablety i smartfony.

BASECAMP

Basecamp to platforma do zarządzania projektami all-in-one, zaprojektowana tak, aby umożliwić różnym zespołom współpracę nad tym samym wydarzeniem. Zawiera może przydatne funkcje, takie jak narzędzia czatu, udostępnianie i zarządzanie plikami oraz listy rzeczy do zrobienia.

Oprogramowanie jest również ułożone w sposób, który umożliwia użytkownikowi przełączanie się pomiędzy różnymi zespołami i projektami, pozwalając na pracę nad wieloma projektami jednocześnie. Funkcja czatu w Basecampie pozwala zainteresowanym stronom spotkać się w jednym miejscu i przeprowadzić burzę mózgów, rozwiązać problemy i śledzić postępy jako zespół.

Zabawny fakt: Nasze zespoły w Ironmark używają Basecamp jako naszej platformy zarządzania projektami. Jeśli masz jakieś pytania na ten temat, proszę pytaj.

TRELLO

Trello to innowacyjne narzędzie do zarządzania projektami, które pokochają wzrokowcy. Interfejs użytkownika składa się z kolumn i kart (bardzo podobnie jak Pinterest), co sprawia, że szybko i łatwo można przygotować treści i komunikować się ze swoim zespołem.

Oprogramowanie pozwala zintegrować inne przydatne zasoby, takie jak Dropbox i Evernote. Jest również wysoce konfigurowalny, umożliwiając dodanie funkcji udostępniania plików, tablic projektów i niestandardowo zaprojektowanych pól.

WRIKE

Jeśli jesteś fanem wykresów Gantta, tablic Kanban i innych wizualnych reprezentacji danych, to Wrike jest oprogramowaniem do zarządzania wydarzeniami dla Ciebie. Pozwala na szybkie generowanie wykresów Gantta, na których możesz zobaczyć nadchodzące zadania, terminy i inne informacje w formie podobnej do wykresu słupkowego lub kołowego.

Z Wrike możesz również pracować nad wieloma projektami, w których uczestniczą różne zespoły, dzięki czemu współpraca i opinie są łatwiejsze i bardziej efektywne.

Ostatnie przemyślenia

Każde z tych narzędzi ma swoje własne, unikalne podejście do zarządzania szczegółami wydarzenia i mam nadzieję, że znalazłeś jedno lub więcej, które pomoże ci ułatwić umysł podczas całego procesu. Potrzebujesz pomocy przy planowaniu lub organizacji kolejnego wydarzenia? Zawsze jesteśmy chętni do pomocy. Nasz zespół ekspertów może pomóc Tobie lub Twojemu zespołowi wejść na właściwe tory.